| Merknaam: | Jufeng |
| Modelnummer: | KB8635 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | Contact us |
| Verpakking: | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
KB8635 Olie-separator voor schroefluchtcompressor
Productfoto
![]()
Productparameters
| Model | PB8635 |
| Lange | 20.5 cm |
| Breedte | 20.5 cm |
| Hoogte | 24.5 cm |
Verpakking van het product
![]()