| Merknaam: | Jufeng |
| Modelnummer: | KB8220 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | Contact us |
| Verpakking: | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
KB8220 Olieafscheider Element Voor Schroefluchtcompressor
Productfoto
![]()
Productparameters
| Model | KB8220 |
| Lengte | 12cm |
| Breedte | 12cm |
| Hoogte | 12,5cm |
Productverpakking
![]()