| Merknaam: | Jufeng |
| Modelnummer: | DN8426 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | Contact us |
| Verpakking: | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
DN8426 Olieafscheider Element Voor Schroefluchtcompressor
Productfoto
![]()
Productparameters
| Model | DN8426 |
| Lengte | 21cm |
| Breedte | 21cm |
| Hoogte | 24cm |
Productverpakking
![]()