| Merknaam: | Jufeng |
| Modelnummer: | SB710 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Contact us |
| Verpakking: | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
SB710 Olieafscheider Element Voor Schroefluchtcompressor
Productfoto
![]()
Productparameters
| Model | SB710 |
| Lengte | 34cm |
| Breedte | 34cm |
| Hoogte | 31cm |
Productverpakking
![]()